Poradna

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#6841 6. 4. 2013 Závody

jirka: Ahoj kluci rybáři..chtěl bych se zeptat a zároveň vas poprosit o radu....Jedu na 2deni závody kde bude tak 400 rybářů a potřeboval bych poradit nějakou hodne akraktivní nástrahu a chtěl jsem se rovnou zeptat jestli naboosterovane 3XL boilie bylo dobrou volbou????a ktomu použít nějaký z vašich methodmixu..diky moc za rady a typy
Dotaz k produktu: Hotové boilies 3XL

Nikl Team

Dobrý den,

ano, právě 3XL jednou z našich nejoblíbenějších záležitostí pro závodní lov. Dále rádi používáme Kill Krill Atrakt nebo Krillové pelety. Perfektní jsou také malé plovoucí kapří bonbony.

Pěkný den, Nikl team

#6840 6. 4. 2013 Ultegra 5500

Jarda: Dobrý den, je tento naviják vhodný pro lov kaprů a hodně dlouhé náhozy, nebo jaký by jste doporučil? Stávající pruty používám SONIC SK4-3,5lb a naviják na vyvážku Ultegra 14000XSB.
Dotaz k produktu: Ultegra CI4 5500 XSA

Nikl Team

Dobrý den,

ano, tento  naviják i jeho velikost jsou podle nás perfketní pro chytání z odhozu. V této cenové relaci dle našeho názoru lepší házecí naviják neseženete.

Pěkný den, Nikl team

#6839 6. 4. 2013 Zašlapovací hrazdy

aleš: Dobrý den chtěl bych se zeptaj jestli nemáte zkušenosti ze zašlapavcími hrazdamy přemýšlím o jejich koupi díky za odpověd

Nikl Team

Dobrý den,

ano, nějakou zkušenost s nimi máme, nicméně jsme se poměrně rychle vrátili opět ke klasickým vidličkám, případně v kombinaci s hrazdou.

Pěkný den, Nikl team

#6838 6. 4. 2013 Big Snooze

Karel: Dobrý den,
chtělbych se zeptat jaký je tam tepelný komfor...??Jestli jse v něm dá vydržet i do -10 a víc??
Dotaz k produktu: Spacáky Trakker - BIG SNOOZE +

Nikl Team

Dobrý den,

jedná se o základní řadu spacáků, která je určena spíše pro použití během jara - podzimu. Pro lov ve výrazně mínusových teplotách Vám doporučujeme spíše modely Layers nebo ideálně (pro dlouhodobé použivání v mínusových teplotách) pak 365 Sleep System.

Pěkný den, Nikl team

#6837 6. 4. 2013 PVA pouch + Tundra

Jamie: Dobrý den

zajímalo by mne, kdy bude toto pouzdro opět k dispozci a také jak to vypadá výhledově s dostupností u kompletu oblečení Thundra ve vel L nebo XL.

Díky J.
Dotaz k produktu: Pouzdro na PVA a bižuterii - Trakker PVA POUCH

Nikl Team

Dobrý den,

PVA pouch byl již naskladněn. Obleky Thundra se již nebudou vyrábět a nebyly nám již dodány. V ČR je jich pouze pár posledních na několika obchodech. Skladem je v této velikosti nemáme.

Pěkný den, Nikl team

#6836 6. 4. 2013 Vnadící halibut pelety

supinna: Dobrý den, v katalogu produktů Nikl na rok 2013 máte cenu dvacetikilového balení 890kč. Která cena tedy platí? Dík.
Dotaz k produktu: Vnadící halibut pelety KN

Nikl Team

Dobrý den,

platí cena, která je uvedena na e-shopu.

Pěkný den, Nikl team

#6834 5. 4. 2013 Akce SONIK

Marián: Lze nakombinovat různé pruty v této akci. třeba 2x 12stop a 3lb + 1 12stop a 3,5lb ???
Dotaz k produktu: Sonik SK3XTR 2+1 ZDARMA

Nikl Team

Dobrý den,

ano, samozřejmě. Pokud budou pruty se stejnou velikostí oček, bude cena stejná. V případě odlišné velikosti (50mm) by se cena lišila. V případě zájmu prosíme o telefonický kontakt nebo upřesnění v poznámce při dokončování objednávky.

Pěkný den, Nikl team

#6833 5. 4. 2013 Big Snooze

Petr: Dobrý den,
chci se zeptat jestli je tento spacák nepromokavý a do kolika zhruba stupňů zajistí tepelný komfort. Předem děkuji
Dotaz k produktu: Spacáky Trakker - BIG SNOOZE +

Nikl Team

Dobrý den,

spacák určitě nepromokavý není. Pro spaní na dešti Vám doporučujeme spacák + nepromokavý přehoz, např. Aquatexxový od spol. Aqua.

Tepelný komfort tento spacák jistě zajistí do lehkých mínusových teplot. Velmi však záleží na subjektivním pocitu vnímání zimy, vzdušné vlhkosti a také na oblečení, ve kterém spíte - maximálně tep. komfort zajišťují kvalitní thermo prádla. 

Pěkný den, Nikl team

#6831 5. 4. 2013 Broček

Honza: Dobrý den,
koupil jsem si tyto háčky vel. 6 a Wide Gape vel. 4 chtěl bych se zeptat jestli pomůže ve funkčnosti, když přidám broček na návazec pod háček. Vidívám to u spousty návazců a prý to pomůže ke správnému otočení háčku. Zajímalo by mě jak daleko ho mám dát od háčku a jakou váhu bročku? Děkuji

Nikl Team

Dobrý den,

ano, tento trik je poměrně účinný. Jednak výborně zatížíte návazec a také broček pomůže lepšímu úhlování háčku.

Bročky kolem váhy 1g jsou ideální.

Pěkný den, Nikl team

#6830 4. 4. 2013 Uzel

Milda: Ahoj Niklovci, chci se zeptat,když použiji silnější vlasec 0,60-0,70 místo olověné šňůry, jaký uzel mám použít ke spojení k šokovce a k obratlíku. Děkuji za odpověď Milda.

Nikl Team

Dobrý den,

šokovku doporučujeme spojit s tímto nástavcem dvěmi grinnery proti sobě. Obratlík pak doporučujeme navázat uzelm, který je ve fotogalerii u tohoto produktu.

http://www.nikl.cz/p505-clearwater-navazcovy-fluorocarbon.php

Pěkný den, Nikl team

«« předchozí 1 2 3 534 535 536 537 538 1088 1089 1090 další »»