Vážení zákazníci, kamenná prodejna bude od pátku 29.3. do pondělí 1.4. uzavřena. Děkujeme za pochopení, tým Nikl.

Karel Nikl v soutěži EY Podnikatel roku

16. 3. 2014, autor: Nikl Team

Pár řádků o působení společnosti Karel Nikl v soutěži EY Podnikatel roku 2013.

Vážení zákazníci, obchodní partneři, milí přátelé,

Těmito řádky by jsem chtěl poděkovat všem, kteří mne svým hlasem podpořili a tak přispěli k mému vítězství v podnikatelské soutěži Podnikatel roku 2013 o nejlepší příběh roku.

Nadnárodní společnost EY pořádá každý rok v mnoho zemích světa soutěž o podnikatele roku. Není prestižnějšího klání na celém světě.  Tato soutěž je celosvětově uznávaná a všude má stejná pravidla.

V naší  zemi se nejprve soutěžilo v jednotlivých krajích. Naší firmě se ve středočeském kraji podařilo dostat do finále mezi několik nejlepších společností napříč nejrůznějšími odvětvími.

Přestože jsem přes toto kolo dále nepostoupil jsem pyšný, že jsem se  v soutěži EY  dostal mezi finalisty našeho kraje. Jsem si  jistý, že jsme byli v této soutěži historicky  první firma, které se soutěže zúčastnila s předmětem podnikání v rybářské branži.

Soutěž Podnikatel roku má několik kategorií. Jednou z nich je i nejlepší a nejpůsobivější podnikatelský příběh.  Ze všech zúčastněných bylo vybráno osm příběhů, mezi nimiž byl i můj příběh. Jakožto finalista jsem byl pozván na slavnostní gala večer a vyhlašování vítězů všech kategorii do Žofínského paláce v Praze.

Jednalo se o krásný honosný večer, na kterém byli přítomni všichni majitelé nebo manažeři nejúspěšnějších firem naší země, které jsou pilíři celé spolnosti. Z řad politiků pozvání na večer přijal i ministr financí pan Andrej Babiš. Celý večer pak skvěle a se svým osobitým humorem moderoval Marek Eben.

00079-velka-marek-eben-byl-skvelym-moderatorem-celeho-vecera-mimo-jine-pan-eben-mi-sdelil-ze-taky-chyta-ryby.jpgMarek Eben byl skvělým moderátorem celého večera. Mimo jiné mi pan Eben sdělil, že také chytá ryby...

Měl jsme obrovskou radost, když v kategorii Nejlepší příběh podnikatele roku 2013 padlo jméno Karel Nikl ze společnosti Karel Nikl s.r.o.

Jestli někdo čekal, že bych se v této soutěži mohl stát absolutním vítězem, byl momentálně  v hlubokém snu. Pro zajímavost píši, že celkovým vítězem se stala firma Juta a.s. s ročním obratem přes pět miliard korun.

Přiznávám, že se mi do této soutěže po přečtení pravidel moc nechtělo, ale jelikož mne přihlásila veřejnost, tak jsem do soutěže nastoupil.  Dnes mohu všem lidem kteří mne do soutěže přihlásili jen poděkovat.

Dostat se mezi elitu českých podnikatelů a získal i jednu z cen je pro mne opravdovou ctí celé to přijímám s velkou pokorou.

00079-velka-predavani-prvni-ceny-za-nejlepsi-podnikatesky-pribeh.jpgPředávání první ceny za nejlepší podnikatelský příběh.

00079-velka-vyhlasovani-vysledku-podnikatele-roku-2013-v-zofinskem-palaci-v-praze-karel-nikl-v-doprovodu-manazerky-radky-stepakove-a-hlavni-ucetni-lucky-schachingerove.jpgVyhlašování výsledků Podnikatele roku v Žofínském paláci v Praze. Karel Nikl v doprovodu manažerky Radky Stepakové a hlavní účetní Lucky Schachingerové...

V této chvíli nemohu zapomenout na team lidí,  který kolem celé firmy mám. Patří Vám velké poděkování. Můj úspěch je i Váš úspěch.

Vám všem, kteří jste mne v soutěži podpořili ještě jednou moc děkuji.