Články

«« předchozí 1 2 3 7 8 9 10 11 14 15 16 další »»

1. Podpora mládeže 2020

3. 6. 2020, Nikl Team

Vážení rybáři, kamarádi, je tady první termín letošní akce pod názvem Podpora mládeže.

Celý článek →

Maximálně využitý čas

11. 5. 2020, Nikl Team

Také patříte mezi rybáře, kteří čas vyvažují zlatem?! Minimum času na samotný lov, jen pár hodin v týdnu po práci. Dobré vody s velkými rybami minimálně 50 km od bydliště. K tomu přidejme ještě jeden nebo dva kilometry dlouhé výšlapy s ořezanou výbavou, protože "hotspoty" bývají prostě nejdál! Pak zase o půlnoci balit, cesta zpátky domů, příjezd o půl 2 ráno a v 6 zase do práce! K tomu pár špatných vycházek! Vyplatí se to? Máme v tom pokračovat? Odpověď najdeme na konci tohoto článku.

Celý článek →

Podzimní řeka

30. 3. 2020, Nikl Team

Letošní výpravu na podzimní Labe jsme naplánovali společně s parťákem Pavlem Novákem. Krátkou zprávu od vody z této akce jsme již dříve zveřejnili. V tomto článku zmíním podrobněji něco málo o naší taktice a technice lovu na podzimní řece.

Celý článek →

Nikl/Carp´R´Us & Habakuk tým na IBCC 2019

20. 1. 2020, Nikl Team

„Čau Járo, nechtěl bys jet s námi v dubnu závodit na IBCC? ... Jasně, proč ne!“ A tak to všechno začalo. Když mi kluci nabídli, abych s nimi vyrazil do Maďarska, bral jsem to jako příležitost, šanci se naučit něco nového a získat zkušenosti, které jinde nezískáte, ale ani zdaleka jsem netušil, jak obrovská škola to bude!

Celý článek →

Kde nás můžete zastihnout ?

9. 1. 2020, Nikl Team

Tak jako každý rok, tak i letos se v zimních měsících pořádá po spousty výstav, přednášek a carp show. My samozřejmě na většině z nich chybět nebudeme a zde je seznam akcí, kde nás najdete.

Celý článek →

Otevírací doba během Vánočních svátků - inventura

13. 12. 2019, Nikl Team

Vážení zákazníci, touto cestou Vás chceme informovat o otevírací době naší kamenné prodejny v Kolíně a o expedici eshopových objednávek mezi vánočními svátky.

Celý článek →

Obr z pískovny

4. 12. 2019, Nikl Team

Zdravím všechny slušné rybáře, letos jsem si pro lov kaprů opět zvolil konec září, kdy se mi celkem dařilo i v předešlých letech. A hlavně mohu ještě využít delší dobu lovu a krásně vysluněné dny na této obrovské pískovně přes 100 hektarů, kde se stal jeden z břehů mým domovem na parádních 10 dní.

Celý článek →

Splněný sen!

19. 11. 2019, Nikl Team

Psal se rok 2010, když jsme poprvé jeli na rodinnou dovolenou na Pálavská jezera, konkrétně na největší nádrž číslo 5. V té době jsem s kaprařinou začínal a hlavní nástrahou pro mě byla kukuřice. Vzpomínám si na jednu takovou perličku z té doby, kdy všechny rybářské weby přetékaly reklamou na 3XL od Karla Nikla. Nakonec jsem taťku přesvědčil, abychom objednali kilo tohoto mraženého zázraku. Ve zkratce to dopadlo tak, že při sušení na okně nám pytlík v noci spadl na zem a ježek, který přebýval pod chatou,si na tom určitě hodně pochutnal. Abych ale neodbíhal od tématu. Díky této dovolené, kde mě obrovská vodní plocha natolik ohromila, jsem věděl,že tady určitě nejsem naposledy. Své tomu přidali i kapři, kteří s námi náramně spolupracovali. Byla to sorta do 70 cm, ale znáte to, v těch začátcích to pro mě bylo něco krásného.

Celý článek →

Do neznáma s novou nadějí a chutí do rybolovu

29. 10. 2019, Tomáš "Tomka" Čermák

Lovu kaprů se aktivně věnuji více jak deset let. Za tuto dobu jsem navštívil velmi pěkné vody po celé České republice včetně naší krásné řeky Labe. Ani zahraniční výpravy do Francie posledních pár let nezanedbávám a rád se tam vracím, je to úplně jiné chytání než tady u nás. Na dlouhou dobu mě taktéž pohltila, jedna velká štěrkovna poblíž mého bydliště. Začátky tu byly složité, ale fascinující a zábavné. Postupem času jsem vodu poznal na tolik dobře, že jsem přestal mít chuť se sem vracet i přesto, že ukrývá velmi pěkné ryby, které stále nemám chycené, ale stal se z toho stereotyp, a to mě přestalo bavit a naplňovat.

Celý článek →

Konec září na nové pískovně

8. 10. 2019, Nikl Team

Ahoj všem, měsíc dopředu mám naplánovanou týdenní dovolenou, kterou chci využít ke konci září k pobytu na hlubší pískovně, kterou mám předem vytipovanou. A kde jsem chytal naposledy ještě ve školním věku před 26lety.

Celý článek →

«« předchozí 1 2 3 7 8 9 10 11 14 15 16 další »»