O nás

madarsko-podzim-2005-nahled

Cílený lov kaprů, výroba vlastních návnad a nástrah pro mě dlouhou dobu byly jen koníčkem, kterémujsem věnoval téměř veškerý volný čas. Prochytával jsem nejen české revíry, ale velmi rád jsem za kapřím dobrodružstvím cestoval tisíce kilometrů. Navštívil jsem mnoho zajímavých vod zejména ve východní Evropě (Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a hlavně Srbsko), několik zemí západní Evropy, ale také africký kontinent, konkrétně JAR.

V současné době jezdím za kapřími velikány stále častěji na západod Kolína, většinou do Francie. Kromě krásných úlovků jsem na cestách našel mnoho přátel, se kterými jsem v kontaktu dodnes.

Životní vášeň zaměstnáním

boilies-nahled

V roce 2002 však došlo k zásadnímu zlomu. Tehdy jsem ukončil své aktivity v jinak prosperující firmě s naprosto odlišným zaměřením a začal se naplno věnovat výrobě návnad a nástrah pro lov kaprů. Velké zapálení a pomoc mnoha mých přátel rychle dovedlo společnost Karel Nikl – Specialist in Carp na špičku našeho trhu, kde si i přes rostoucí konkurenci našla své stabilní místo.

Během několika posledních let se nám podařilo navázat obchodní spolupráci s několika významnými anglickými a francouzskými společnostmi jako jsou Carp´R´Us, Vision Baits, Korda a Leon Hoogendijk. Všechny tyto firmy se v oboru řadí mezi nejlepší na světě. Těší mě neustále rostoucí zájem českých a slovenských kaprařů o námi vyráběné, ale i dovážené produkty. Zároveň roste zájem o výrobky značky Karel Nikl v zahraničí, kde již slaví nejeden úspěch.

Úspěch založený na silném týmu

stanek-nahled Již v úvodu jsem zmínil spolupráci s přáteli. Také díky nim nabrala značka přímo raketovou rychlost a to jak v oblasti vývoje jednotlivých produktů a ucelených řad, tak i v oblasti zahraničního obchodu. Nesmírně si vážím toho, jak skvělí lidé se k naší firmě postupně připojili a vždy zdůrazňuji to, že naše úspěchy jsou dílem týmové práce.

Do naší party patří nejen zaměstnanci, kteří jsou vynikajícími kapraři. Nepostradatelnými členy našeho týmu jsou také moji další přátelé, kteří se podílí na vývoji nových výrobků, pomáhají při komunikaci se zahraničními společnostmi s prezentací značky nejen na mnoha veletržních akcích, ale také v řadě tištěných i internetových médiích.

Vaše spokojenost = nejlepší odměna

zaber-nahled Produkty z naší nabídky Vám pomáhají plnit rybářské sny. Pokud se Vám povede ulovit vysněného kapra, je to odměna také pro nás.
Ono ale není nezbytné se stále hnát za kilogramy. V kaprařině nejde jen o kapří monstra, nad nimiž se tají dech.
V našich vodách přece plavou krásné ryby, jejichž hmotnost nemusí být závratná. I tito kapři jsou cennými trofejemi a jejich ulovení nám přinese neméně krásné zážitky. A o ty jde přece především.

Pokud Vám pomůžeme prožít fascinující rybářské zážitky, je náš cíl beze zbytku splněn.

Ohlý klacky a na nich dvacky
Karel Nikl