Mack2

Jste zde: Úvodní stránka / Mack2

mack2-kopie V letošním roce vstupuje na kaprařský trh v distribuci Karla Nikla nová dynamicky se rozvíjející značka kvalitního vybavení pro lovce kaprů – Mack 2.
Společnost Mack2 byla založena roku 1993 a nyní se začíná dravě prosazovat po celé Evropě. Centrálním distributorem Mack 2 je francouzský rybářský konglomerát Pacific Péche zaměřující se pouze na sportovní rybolov.
Tato slavná společnost je největším prodejcem rybářských potřeb v Evropě. Disponuje vlastní sítí obrovských obchodů po celé Francii. Mimo řadu dalších prestižních značek zásobuje trh také výrobky firem Mack2 a u nás již dobře známý Leon Hoogendijk.
Produkty firmy Mack2 jsou v kaprařském světě známy svou bezkonkurenční kvalitou. Ve velice širokém sortimentu můžete nalézt bižuterii, obaly na pruty, pouzdra, tašky, podběráky, pruty, stojany, vidličky, váhy, podložky, bivaky, čluny, elektromotory a mnoho dalších.
Tajemství úspěchu produktů Mack 2 je založeno na vynikající kvalitě a bezkonkurenční ceně. Tato dokonalá kombinace je zajištěna díky velmi silnému ekonomickému zázemí distribuční společnosti Pacific Peche, která umožňuje produkci výrobků v obrovském množství. Díky tomu jsou při zachování vysokého stupně kvality nastaveny koncové ceny pro zákazníka velice příznivě.

Vybrané produkty tohoto výrobce

Tento výrobce nemá v našem obchodě žádný produkt.