Video: Champion of Champions 2017

Aby jste mohli obdržet titul Champion of Champions, musíte nejdřív vyhrát Wordl Carp Classic. Získat titul Champion of Champions byl jeden z mých největších snů. Věděl jsem, že abych se k tomuto snu mohl přiblížit, musím zvítězit na World Carp Classic. Ani ve snu by mne nenapadlo, že titul mistra světa získám právě doma v České Republice, na World Carp Classic v roce 2016.

Díky tomuto vítězství jsem se mohl v roce 2017, na francouzském jezeře Lac de Madine, utkat o titul Champion of Champions. Ze začátku se zdálo, že získat titul z velmi těžké vylosované pozice bude nemožné, protože za celou historii konání závodů nikdo na tomto místě žádného kapra neulovil. Zkušenosti, tvrdá práce a naše kvalitní produkty nás však během týdne dostali až na vrchol a my jsme dosáhli výsledku, který nás posunul na celkově 3. místo v závodu Wordl Carp Classic 2017, ale zároveň nám pomohl získat vysněný titul Champion of Champions.

Mám obrovskou radost že se celému NIKL týmu daří v posledních letech dosahovat díky kvalitním produktům z naší dílny stabilních úspěchů na kaprařské závodní scéně.

Rád bych se tímto krátkým filmem s Vámi podělil o to nejlepší z World Carp Classic 2017, který nás už nadosmrti zapsal v síni slávy šampionů.

Karel Nikl

If you want to reach title Champion of Champions, you must win World Carp Classic. To reach this title was one of my biggest dreams. I knew, that if I want to try to get this title, I must win World Carp Classic. Even in my dream I would not think, that I will win the title of world champion at home in the Czech Republic, at the World Carp Classic in 2016.

Thanks to this victory, I had a chance to compete for title Champion of Champions at World Carp Classic 2017 at Lac de Madine in France. From the beginning, it seemed impossible to get a title from a very difficult position that we drawed, because in whole World Carp Classic history, nobody has ever seen a carp there. But our experiences, hard work and our quality products helped us to get on top during competition week. At the end of the competition we ended at 3rd place overall and managed to get Champion of Champion title.

I am honestly happy, that all field testers form NIKL team, thanks to our products, has stabile success at many carp fishing cometition across the Europe.

Now I would like to share with you short moovie with best moments from World Carp Classic 2017, which already written us in to World Carp Classic hall of fame
Karel Nikl

« Návrat na ostatní videa