Zprávy od vody

Těsně před třením

Na jedné menší pískovně chtěl Robin odchytit ten správný čas, kdy se budou kapři připravovat na tření. V tuto dobu se kapři krmí opravdu hodně, a tak je třeba být u vody.

Celý článek »»»

Druhá plavba na Lac du Der

Přesně po měsíci se David s Karlem vrátili na Lac du Der s doplněným krmením, palivem a ostatními potřebnými věcmi pro týden na vodě. Vývoj počasí sliboval, že by mohli zastihnout kapry při tření.

Celý článek »»»

Jirka Majer slaví další úspěch na Labi

Na svém oblíbeném Labi strávil další výpravu Jirka „Scopex“ Majer. V týdnu si byl vybrané místo prokrmit větším množstvím boilies a o víkendu pak k vodě vyrazil v plné zbroji.

Celý článek »»»

Food Signal řádil na svazové vodě v Itálii!!

Začátkem května podnikli kluci z Nikl teamu výpravu na jedno velké jezero v Itálii. Protože se blížila doba tření, rozhodli se lovit v blízkosti mělké zátoky, která byla hojně zarostlá stulíky. A jak se ukázalo, byla to trefa do černého.

Celý článek »»»

Robin a jeho „Pirát“!

Začátkem května podnikl Robin zhruba týdenní výpravu na Labe. Z důvodu velkého průtoku, množství nečistot a malé kapří aktivity se musel několikrát stěhovat a snažit se hledat vhodnější místa.

Celý článek »»»

Stella team boduje na Pádu

Obtížnou výpravu absolvoval slovenský Stella team na italském veletoku Pád. Řeka byla po vydatných deštích silně zakalená a její hladina byla velmi vysoko. Kvůli silnému proudu museli kluci chytat v lagunách, do kterých se vlivem přílivu dostalo několik desítek centimetrů vody.

Celý článek »»»

Fantastická ryba z kouzelné pískovny

Zapomenutou pískovnu o rozloze cca 2ha navštívil Ondřej „Maca“ Macků na začátku května. Jedná se o poměrně obtížnou lokalitu, neboť se zde ryby nikdy nenasazovaly, a tak je úlovek jakéhokoliv kapra úspěchem.

Celý článek »»»

Pavel Šíma a jeho dvacetikilová odměna za trápení na D7!

Dlouhou výpravu na Dyji 7 podnikl začátkem května Pavel Šíma. Své původní plány musel z důvodu nepřízně počasí změnit.

Celý článek »»»

Francouzské dobrodružství uprostřed obřího jezera

Koncem dubna absolvovali kluci z Nikl teamu dobrodružnou výpravu do Francie. David s Karlem společně jako první Češi vyrazili lovit z lodě na velké francouzské jezero Lac du Der.

Celý článek »»»

Lumír Francek a jeho první kapři roku 2008!!!

Svou první letošní výpravu za kapry podnikl Lumír na svazovou štěrkovnu. Jelikož se teplota vody pohybovala stále ještě pod hranicí 10ti stupňů, vybral si k lovu hlubší partie jezera v blízkosti potopených překážek. Na rozdíl od ostatních rybářů vsadil na kvalitní boilies na bázi rybích mouček, jak jinak než Food signal a Enzym salmon s Kolínským lososem.

Celý článek »»»

« Nejnovější Novější Strana 175 z 175 (1754) Starší Nejstarší »