vlasec

#10052 15. 5. 2016

Tomáš: Zdravim niklovce, v prvni rade bych chtel pogratulovat k výsledku na ibcc, dále chci poděkovat Karlovi o přednášce lov na pop up na ff v praze , mám ted jednou tak vetsi úspěsnost, než v předešlich sezonach a ted k dotazu: mám problém s vlascem(quantum salsa 0.30) pri nahazováni na dlouhou vzdálenost se me tak v 50% nahozu udela na navadecim(50mm) oku smyčka kolem očka, nevite cim to může byt?? Ubral jsem i 80m vlasce z civek,ale dělá to pořad, mám podezřeni, že je to vlascem, přijde mi jako drát, nerad bych si zničil očka na prutech, tak mě doporučte nějaký jemnějsi vlasec.
Diky za odpověd

Nikl Team

Dobrý den, v prvé řadě děkujeme za gratulaci k úspěchu na IBCC, byl to těžký závod. Jsme rádi, že jste si z přednášky něco odnesl a jste úspěšnější, proto to vše děláme.

Co se týče smyčky, která se Vám dělá kolem očka. S největší pravděpodobností to je kvalitou vlasce, nebo špatným namotáním vlasce na cívku navijáku. Vlasec doporučujeme namotávat tak, že si ho protáhnete pouze prvním naváděcím očkem, cívku s vlascem dáte do kýble s vodou, namotáváte a cívku necháte ve kýbli samovolně pohybovat. Doporučujeme vyzkoušet vlasec CELT 2X, nebo P-Line.

Pěkný den, Nikl Team

Návrat na přehled dotazů