S čím vyrazit už nyní?

#1007 2. 2. 2010

jarin: ahoj,chtěl jsem se zeptat,uvažuju o tom že vnejbližší době pujdu zkusit své první štěstí na Labe a myslíte že je dobrá volba boilies 3XL 16mm,nadipované a dopněné o obalovací těsto stejneho druhu??díky za radu a mějte se fajn a hodně stěstí do nové sezony!

Nikl Team

Dobrý den,

pokud by někdo z našeho teamu vyrážel právě teď k vodě, můžete si být 100% jist, že bychom použili stejné návnady a nástrahy jako Vy!

Malé boilie 3XL doplněné o dip a boilie těsto je skvělá zbraň na letargické zimní kapry. Velice se nám v těchto těžkých podmínkách osvědčilo nástrahu ještě nadlehčit malou kuličkou plovoucího boilie 3XL (objeví se na e-shopu velice brzy) nebo některý z plovoucích kapřích bonbonů - carp candy z produkce Vision Baits.

Pokud chcete okolí Vaší nástrahy maximálně zvýraznit, doporučujeme Vám ještě použít menší PVA punčochu naplněnou drobnými peletkami - např. nové 3mm pelety 3XL jemně prolité 3XL boosterem.

Zimní rybolov v lednu - březnu v podmínkách, které panují venku nyní je opravdový extrém. Proto se obrňte trpělivostí a zejména dobrým oblečením. Ulovení kapra v těchto dnech je opravdovým důkazem kvalit rybáře a ulovená ryba dokáže maximálně potěšit.Snad se Vám zadaří.

Přejeme co nejvíce úspěchů, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů