Jsou lepší 3XL nebo Mojito pelety?

#1019 3. 2. 2010

daniel: Ahoj ktere s těchto Pelet by jste mi doporučili na rychlejši chytani 3XL nebo Pelety Mojito dik
Dotaz k produktu: Nikl Pelety 3XL

Nikl Team

Dobrý den Danieli,

srovnávat dva špičkové koncepty boilies či pelet je vždy věcí ošemetnou. Obě varianty boilies - tedy 3XL i Mojito v minulých sezónách ukázaly, jak obrovsky silné a účinné u vody jsou. Stejně tak nové pelety v identických příchutích vykazují mimořádné atrakční schopnosti. Nelze jednoznačně říci, které z nich jsou více atraktivní, vhodnější na rychlé chytání nebo dokonce "lepší". Na každé vodě mohou mít kapři mírně odlišné chutě a mohou upřednostňovat jinou recepturu. Přesto je silně nepravděpodobné, že byste jedny z těchto pelet u vody shledal jako zcela neúčinné a druhé jako mimořádně efektivní.

Zajímá-li Vás doopravdy, které z těchto dvou pelet jsou na Vaší vodě efektivnější, je jen jeden způsob, jak to zjistit. Vyzkoušejte na každém prutu jeden druh a ze svých výsledků si potom vyvoďte závěry.

Chcete-li dosáhnout maximálně efektivní nástrahy a návnady, vřele doporučujeme pelety před použitím naboosterovat odpovídajícími boostery. Tato metoda je v současnosti rozhodně tím nejúčinnějším a nejsilnějším chytačem ryb, který známe.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů