Rozdíl mezi fluorocarbonem Magic Terminal a FC Clearwater CR…

#1033 4. 2. 2010

Radek: čau všichni je nějaký rozdíl mezy fluorokarbonem clearwater a tímto??? Ptám se jen proto že je tenhle dostupný v mnoha průměrech a tím využiji všechny druhy na různé druhy chytání.Clearwater mám odskoušený s velmi dobrými výsledky.Magic jsem zatím nepoužíval.Děkuji za odpověd.
Dotaz k produktu: Carp´R´Us Návazcový fluorocarbon Clearwater

Nikl Team

Ahoj Radku,

pokud jsi v minulosti používal klasické fluorocarbony a přešel na náš Clearwater od Carp´R´Us, jistě jsi poznal velký rozdíl. Fluorocarbon Clearwater jako jediný na trhu nemá paměť, ale disponuje průtažností.

Tím pádem se nestane, že po uvázání nebo použití je návazec zkroucený a "drátovatý" bez možnosti srovnání. Pokud se fluorocarbon Clearwater zkroutí, stačí jej mezi prsty zahřát a pořádně napnout. Díky průtažnosti se krásně srovná a je možné jej používat opakovaně. Toto je skutečně vlastnost, kterou u jiných fluorocarbonů nenajdete.

Fluorocarbon Magic Terminal je "obyčejný" fluorocarbon se standardními vlastnostmi a v nižších průměrech velice příjemný. Naše doporučení tedy zní - pokud chceš ten nejlepší fluorocarbon, používej FC Clearwater v obou dostupných verzích a v průměrech, které firma Carp´R´Us nenabízí klidně zvol FC Magic Terminal.

Sám uvidíš, jaký fluorocarbon Ti bude více vyhovovat.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů