Jaké boilie zvolit na Tovačov?

#1035 4. 2. 2010

lang zbynek: dobry den,zdravim cely nikl team.chtel bych se zeptat na chytani na jezere tovacov.co by jste me doporucil za boilies,mam vybrano 3xl-je to dobra volba a jakou velikost chci si dobre zachytat. dekuji za odpoved

Nikl Team

Dobrý den Zbyňku.

Pokud zvolíte boilie 3XL, určitě neuděláte chybu. Toto boilie je naprosto unikátní chytač kaprů a čas a úsilí spotřebované při jeho vývoji se zpětně promítlo do množství dech beroucích úlovků z  nespočtu vod.

V případě že hledáte boilie, u kterého si můžete být takřka jistý úspěchem a je schopno nachytat opravdu velké množství ryb všech velikostí, pak je nejlepší volbou jednoznačně 3XL. Ale dobré si s sebou na delší výpravu vzít i něco selektivnějšího, v případě Tovačova bychom potom s jistotou sáhli po boilie Food signal.

Předáme Vám také pár rad ohledně samotného chytání. Karel Nikl ve svém videorozhovoru z CMT 2009 radí jak úspěšně lovit v zarostlých oblastech.

Pokud chcete věnovat maximální pozornost co nejlepšímu zakamuflování vaší koncové montáže, doporučíme Vám vyzkoušet maskovací řasu Weedy wrap, která je naprostou novinkou na trhu a bude dostupná na našem eshopu v nejbližších dnech.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů