Kdy je použití boilie Elite Strawberry nejúčinnější?

#1036 4. 2. 2010

Radim: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je vhodný Carptrack Elite Strawberry mix na Jarní,velmi brzké chytání. Při jaké teplotě vody je tento mix nejučinější a zda je vhodný i na zabahněné ůseky.Děkuji za odpověď.

Imperial Baits team

Dobrý den Radime.

Boilie z tohoto mixu se nám velmi osvědčilo od doby, kdy jsme dostali první vzorky od Maxe Nollerta, jako naprosto unikátní allrounder. Je schopné nachytat kapry prakticky za všech okolností.

Ať už se jednalo o řeku Labe, pískovny, velká jezera v zahraničí nebo zabahněné revíry, vždy toto boilie fungovalo na výbornou. Určitě se tedy nemusíte bát toho, že by Vás zklamalo při použití za nízkých teplot vody nebo za dob slabého braní kaprů.

Pokud se rozhodnete lovit na velmi zabahněných úsecích, dáme Vám jednu radu. Boilie si těsně před lovem na chvíli namočtě v kbelíku s vodou z revírů. Díky tomu, že kuličky nasáknou do své povrchové vrstvy čistou vodu, již dále nepřijímají nijak výrazně pach z bahna a zůstávají díky tomu velmi atraktivní po dlouhou dobu. Pokud chcete aby bylo boilie více atraktivní, stačí do této vody přidat trochu příslušné esence nebo dipu, který bude boilie spolu s vodou při rehydrataci přijímat.

S pozdravem Imperial baits team.

Návrat na přehled dotazů