Možnosti zasypávání boilie atraktory?

#1049 6. 2. 2010

Radim: Ahoj. Mám dotaz,který se týče Carptrack Betain.Mohu s ním zasypávat i hotové boilis? Bude to mít nějaké lepší atrakční vlastnosti? Popř.jaké množství na kilo boilisu. Dikes

Imperial Baits team

Ahoj Radime,

samozřejmě s betainem můžete zasypávat boilie, ale dle našeho názoru tento krok není tak efektivní jako tip, který ti dáme.

Celý náš team pokud chce finálně zatraktivňovat boilie používá tento postup: do kýble si nasypeme boilie, které zalijeme trochou tekuté potravy Carptrack Liquid - důkladně promícháme a necháme na povrchu návnad vsáknout např. 20 - 30min. Poté boilie znovu promícháme a zasypeme buď atraktorem Powder nebo Proteinkoncentrátem tak, aby byly všechny návnady lehce pokryté.

Je důležité návnady zasypávat až v dobu, kdy je Liquid dostatečně vsáklý a boilie není příliš vlhké, jinak se z celé krmné dávky stane kompaktní těleso :). Liquidu opravdu není nutné přidávat příliš velké množství.

Jsme přesvědčeni, že takto upravené návnady budou kapry lákat mnohem více a také déle, než kdyby jsi je zasypal betainem.

Přejeme hodně úspěchů, Imperial Baits team.

01049_photo-carpe-048_1.jpg


Návrat na přehled dotazů