Booster bloodworm ?

#1062 7. 2. 2010

Tomáš: Mám na vás otázku před pár lety jsem od vás koupil tekutou přísadu s názvem lowborn 1 litr stál asi kolem dvou stovek nemůžu ho najít ve vaší nabídce máte ještě tenhle produkt skladem nebo jste jej přestali vyrábět děkuji za odpověd.

Nikl Team

Dobrý den Tomáši,

pokud Váš dotaz správně chápeme, kupoval jste u nás v minulosti litrové balení boosteru z řady Bloodworm od firmy SBS. My sami jsme nebyli výrobci tohoto posilovače, pouze jsme je do České republiky dováželi. Byli jsme první, kdo zastupoval anglickou společnost SBS na českém trhu. Počáteční velmi dobrá spolupráce s touto společností však časem uvadla a proto jsme před asi 2ma lety definitivně ukončili distribuci těchto produktů.

V případě, že chcete najít opět tento konkrétní produkt, budete se muset obrátit na současného dovozce SBS do České republiky. Nejsme schopní ani říci, jestli se daný produkt ještě vyrábí.

Jako alternativní produkt, který Vám u vody odvede rozhodně přinejmenším stejně dobrou službu, můžeme doporučit naši novou řadu boosterů. S nimi budete rozhodně velmi spokojený...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů