Jak funguje věrnostní slevový program?

#1072 8. 2. 2010

David: Ahoj,mel bych dotaz,jak je to s vasim vernostnim programem za objednavky.Uvadite,ze kdyz svoji patou objednavkou prekrocim 10 tis.kc,mam slevu 20 procent.Ale co kdyz 10tis.prekrocim kazdou druhou objednavkou?Nebo treba hned tou prvni?Vztahuje se sleva za kazdych 10 tis.,nebo je tam ta podminka 5ti objednavek?Kdybych chtel treba ted objednat za 10 tis.,tak musim objednat 5krat za 2 tis.abych dostal na posledni nakup slevu?Uz jsem u Vas objednaval vicekrat a jsem velmi spokojen a proto planuji objednavat pravidelne.Diky a preji hodne dalsich ulovku v nasledujici sezone

Nikl Team

Dobrý den Davide.

Jsme velmi potěšeni Vaším zájmem o naše produkty a tím, že jste s našimi službami spokojen.

K věci. S věrnostními slevami je to opravdu tak, že sleva 20% se vztahuje na každou pátou objednávku za předpokladu, že součet předešlých objednávek překročí hodnotu 10 000Kč. Pokud ale objednáváte pravidelně a Vaše objednávky velmi často převyšují nároky na udělení věrnostní slevy pro každou pátou objednávku, kontaktujte prosím před učiněním objednávky přímo Karla Nikla na telefonu 777 227 827 a ten Vám jistě vyjde v tomto ohledu vstříc a domluvíte si individuální postup při řešení Vašich objednávek.

V nynější době máme na eshopu zimní slevovou akci 20% na produkty Nikl a 10% na ostatní sortiment. Z toho důvodu se na objednávky v tomto období další slevy nevztahují.

Velmi si vážíme každého zákazníka a každý dobrý zákazník si zaslouží individuální přístup. Přejeme Vám mnoho štěstí a spokojenosti s našimi produkty.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů