Jaký Amino CSL komples do směsi Krvavé Peklo na brzké jaro n…

#1077 8. 2. 2010

Erik: Ahoj :) Mam este jednu otazku Ohladom KP mixu. Ospravedlnujem sa ze to pisem takto postupne ale naraz ma to nenapadne :D. Zaujmalo by ma ktory a Amk pouzit pre jarne chytanie v rieke. Konkretne Maly Dunaj. Ci pouzit Scopex+Olihen alebo Svestku+máta. NA scopex z Olihnou mi tam chodili sice krasne ryby ale nedostal som sa cez 10KG hranicu .... Dakujem za Odpoved :) Ps: Prosim o pripadne navrhnutie inej kombinacie alebo zmesi :) Dakujem. Lovu ZDAR
Dotaz k produktu: Krvavé peklo boilies mix

Nikl Team

Dobrý den Eriku.

Na brzké jarní období pro lov na řece bycho určitě volili velmi atraktivní kombinaci švestka/máta. Tato příchuť nám v boilie Krvavé Peklo šlapala na řece Labi naprosto fenomenálně a věříme, že podobně tomu bude i na Vaší vodě. Do studené vody bychom Vám dále doporučili celou krmnou dávku boilie nějakou dobu před lovem zalít Boosterem švestka máta a nechat nasáknout. Tím se stane boilie opravdu velice atraktivním a pro kapry neodolatelným.

Pokud by jste měl problém se záběry od mnoha malých ryb a  šlo by Vám o ulovení nějakého většího kapra, vyzkoušejte potom příchuť krakatice. Jedná se o neokoukanou příchuť, která je také velmi atraktivní a pro lov velkých kaprů velice úspěšná. Opět můžete pro zatraktivnění použít Booster stejné příchutě.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů