Volba nového elektromotoru?

#1092 10. 2. 2010

Pavel: Dobrý den.Chci si na novou sezonu kupovat nový elektro motor k nafukovacímu člunu 3,6 metru s hliníkovou podlahou a kýlem . Který z Vašich motorů by jste mě doporučili? Jsou srovnatelné třeba s Minn Kotou Traxxis nebo jsou Vaše motory lepší?
Děkuji Vám za radu.

Nikl Team

Dobrý den Pavle,

volba elektromotoru je velmi nákladná investice, a proto Vám doporučujeme dobře prostudovat aktuální nabídku, sehnat možné reference a až poté motor zakoupit.

Pokud budeme upřímní, určitě Vám doporučíme zakoupit si motor Traxxis. Dle informací, které o tomto motoru máme, se jedná o opravdu velmi povedený kousek, který bude určitě odvádět dokonalou práci. Jak již cena napovídá, rozhodně si myslíme, že motory Duramax není možné srovnávat s motory Minkotta Traxxis, Vector nebo Maxxum.

Pokud tedy máte možnost a chuť investovat peníze do výše zmíněných typů motorů, rozhodně Vám to doporučujeme. 100% budete maximálně spokojený.

Motory Duramax jsou ve své cenové kategorii dle nás velmi povedené a spolehlivé. Členové našeho teamu již z dřívějška vlastní nebo vlastnili mnoho různých typů motorů od firem Minkotta (typ Endura), Zebco (Rhino), Motorguide, Jarvis a pod. a po srovnání s motory Duramax můžeme s klidem tvrdit, že si z výše uvedenými typy motorů v ničem nezadají a mohou být srovnávány.

Pokud by jste chtěl pro Váš člun sáhnout po motoru Duramax, doporučili bychom Vám vzhledem k jeho velikosti a váze zaměřit se na model alespoň 46 nebo 50lbs.

V brzké době navíc budeme tyto motory moci zlevnit, čímž se stanou cenově přijatelnějšími.

Přejeme dobrou ruku při výběru, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů