Kombinace tekutých komplexů do mixu Ryba

#1095 10. 2. 2010

Ondra: Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat jestli by šlo pouzit do smesi ryba robin oil brusinka a k tomu amino-csl cokolada.Asi to bude blbost ale radši se zeptám vás odborníků.Boili si budu valet sám poprve a tak nevim jake kombinace přichutí.

Děkuji za odpověď a přeji krásné ulovky v tomto roce :))
Dotaz k produktu: Ryba boilie mix

Nikl Team

Dobrý den Ondro,

z Vašeho dotazu je patrné, že se snažíte vytvořit vlastní směs tekutých aditiv a vdechnout své návnadě a nástraze kus své originality.

Samozřejmě, že můžete zkombinovat výše uvedené komplexy. Pokud se chystáte vyrábět boilie poprvé, doporučíme Vám, aby jste se držel standardních receptů, čili např. boilie mix Ryba a do něj přidal AMK-CSL Čokoláda nebo právě Robin oil komplex s Brusinkou. Nemyslíme si, že by bylo nutné ani nijak výrazně účinnější kombinovat AMK komplex s Robin oil komplexem.

Pokud si chcete vyrobit boilie z mixu Ryba, doporučujeme Vám tedy sáhnout po jednom z komplexů a ten do boilie přidat. V mixu Ryba se velmi dobře osvědčily komplexy Scopex-oliheň, Brusinka, Krakatice, Kolínský losos, Nahnilý krab nebo Ananas - butyric.

Jestli si však chcete vytvořit opravdu originální kombinaci tekutých aditiv, prozradíme Vám recept, který máme v oblibě a se kterým jsme dříve občas chytali.

Můžete použít jakýkoliv základový mix - ve Vašem případě tedy mix Ryba. Dále AMK-CSL komplex Čokoláda, sladidlo NHDC a esenciální olej Pomeranč a Konopný olej, případně Robin oil. Vzniklá kombinace je velice příjemná, silně rybí mix je krásně podbarven sladkou vůní čokolády, ze které vystupuje pronikavý pomeranč. Opravdu trefená kombinace, na kterou kapři reagují velice dobře.

Přejeme hodně štěstí při výrobě i při samotném lovu, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů