Je lepší boilie 3XL nebo Krvavé peklo?

#1099 11. 2. 2010

Aleš: dobrý den chci se zeptat jaké je lepší boilies krvavé peklo nebo 3XL diky

Nikl Team

Dobrý den Aleši,

porovnávat dva druhy boilie je vždy velice složité, a troufneme si říci, že objektivní porovnání dokonce není úplně možné.

Naše boilie 3XL je doslova fenomén, který si získává stále více a více spokojených zákazníků a to z velice snadného důvodu - prostě dokáže nachytat ryby kdykoliv a kdekoliv. Je bezpochyby vlajkovou lodí firmy Karel Nikl. Boilie 3XL má na svém kontě tolik úspěchů, jako žádné jiné boilie prodávané v ČR. Je použitelné od rozmrznutí do zamrznutí a kdykoliv si jej vezmete k vodě, nesete si sebou jistotu. Prostě boilie, na které se můžete vždy spolehnout.

Krvavé peklo je novinkou pro letošní sezonu. Prvotní koncept při skládání tohoto mixu v roce 2009 byl, aby výsledný mix byl velice atraktivní, avšak cenově dostupný. Dlouho jsme pracovali na úpravách, až jsme dostali do rukou finální podobou mixu, kterou si můžete dnes zakoupit. Krvavé peklo je rybí směs obohacená o extrémně atraktivní krevní deriváty a další hydrolizované živočišné proteiny. Tak, jako u mixu 3XL jsme se snažili o získání boilie, které bude maximálně atraktivní a použitelné v jakémkoliv ročním období. Dle výsledků testování dnes již víme, že se nám náš původní záměr podařil.

Zkrátka neumíme posoudit, které z těchto dvou boilie je lepší. Logicky je procento ulovených velkých kaprů na straně 3XL, jelikož je na trhu mnohem déle a vzhledem k vyšší ceně logicky obsahuje procentuálně více hodnotnějších složek. Krvavé peklo má však také co říci a letošní sezonu jistě potvrdí své kvality.

Pokud chcete sám rozluštit tuto otázku, nezbývá Vám, než oba druhy boilie vzít k vodě a podrobit je zkoušce. My jsme však přesvědčeni, že na správném místě nachytáte pěkné kapry s oběma druhy.

Přejeme mnoho štěstí, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů