Jakou esenci zvolit do boilie mixu C4?

#1107 12. 2. 2010

Zdeněk Ipser: Dobrý den, chtěl jsem Vás poprosit o radu ohledně Boilie mixu C4. Myslíte si, že by se do této směsi hodila esence Frankfurtská klobása + esenc. olej Black pepper? Já tuto příchuť velmi rád používám, ale hledám k ní ten nejlepší boilie mix. Věřím, že mi dobře poradíte. S pzdravem Zdeněk Ipser
Dotaz k produktu: C4 boilie mix

Nikl Team

Dobrý den Zdeňku,

i když do tohoto mixu nejčastěji používáme esenci Squid - octopus, jsme přesvědčeni, že i esence Frankfurtská klobása doplněná o esenciální olej Černý pepř bude fungovat velmi dobře. Při prvním testování mixu Oliheň - chobotnice (který se postupem let vyvinul do dnešní podoby mixu C4) jsme několikrát tento mix doplňovali právě esencí Frankfurtská klobása. I v mixu GLM Losos, který byl velice podobný dnešní C4 nejlépe fungovala právě Frankfurtská klobása často doplňovaná o esenciální olej Bílý pepř.

Tato esence je velice unikátní a funguje perfektně ve velké většině rybích mixů. Naše nejoblíbenější Frankfurtská klobása pochází z produkce společnosti Vision Baits, Jedná se o starou dobrou Frankfurtskou klobásu, které je navíc doplněná několika kapkami EO česnek, který jí dává fantastický říz a troufneme si tvrdit, že i lepší účinnost.

Jsme na 100% přesvědčeni, že Vámi uvedená kombinace bude v mixu C4 chytat velmi dobře. Pokud máte rád selektivnější návnady, pak nám dáte jistě za pravdu, že C4 je výborný mix na cílený lov velkých kaprů.

Přejeme hodně úspěchů, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů