Jaké zvolit boilie těsto na jaro?

#1113 12. 2. 2010

Václav Pětník: Dobrý den, chtel jsem se Vás zeptat jaké těsto s uvedených příchutí na jaro. Já bych zvolil sladší ale chtěl bych se s vámi ještě poradit. A ješte dotaz jestli můžu míchat příchut těsta a příchut boilie. Děkuji.
Dotaz k produktu: Boilie těsto

Nikl Team

Dobrý den Václave,

boilie těsta jsou produkty, které jsou samy o sobě velice atraktivní. Ve studené vodě se perfektně rozpouštějí a uvolňováním drobných atraktivních částeček lákají ryby. Domníváme se, že všechny druhy našich boilie těst budou ve studené jarní vodě fungovat na výbornou.

Doporučujeme Vám zvolit příchuť, které nejvíce věříte a je Vám nejvíce sympatická. Ze sladkých příchutí se nám perfektně osvědčila Švestka - máta a z "rybích" pak jednoznačně naše 3XL.

Není od věci používat boilie těsta se shodnou příchutí, na jaké lovíte a se kterým vnadíte. Pokud budete používat boilie např. 3XL a k němu 3XL těsto, oba výrobky se výborně doplňují.

Samozřejmě můžete používat odlišnou příchuť boilie těsta a samotného boilie. I nástraha obalená těstem jiné příchuti než je samotné boilie je pro kapry atraktivní a jistě na ní ryby ulovíte. Pokud bychom však měli rozhodnout, jestli je lepší používat stejnou příchuť boilie a těsta nebo raději zvolit odlišné příchuti, přiklonili bychom se spíše k první variantě.

Přejeme pěkný den, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů