Jaké jsou rozdíly mezi barvami Mouthsnaggerů ?

#1123 13. 2. 2010

Milan: Prosím je nejaký větsí rozdíl mezi červíky mouthsnagger.Myslím tím barevné rozlišení,mají něco připomínat?Různé barvy na různé situace?Nebo je to jedno a hlavně je to jedno těm kaprům jakou barvu použiju.Děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: Carp´R´Us Rovnátko dlouhé - Mouthsnagger patentka, Carp´R´Us Maggot Mouthsnagger - červík červený 8ks

Nikl Team

Dobrý den Milane,

tuto otázku je těžké zodpovědět zcela jednoznačně. Je pravdou, že původní 4 základní barvy Mouthsnaggerů byly hnědá, zelená, červená a bílá. Kapraři měli od začátku tendence používatspíše méně nápadné barvy - především hnědou a zelenou. Proto Carp´R´Us přišel také s verzí transparentní a následně i černou, které se v současné době těší největší oblibě u našich kaprařů.

Stále je ale poměrně velké množství rybářů, kteří volí také výraznější barvy Snaggerů - tedy červené a bílé s cílem zaujmout zvědavého kapra nejen vůní nástrahy, ale i barvou rovnátka. Je pravdou, že během prvních měsíců používání snaggerů jsme se snažili velmi intenzivně zkoušet jednotlivé barvy a porovnávat jejich úspěšnost. Velké kapry přes 20kg jsme nachytali na úplně všechny barvy snaggerů od bílé až po černou.

Volba barvy rovnátek je tedy spíše dána osobním pocitem a preferencí, než nějakým železným pravidlem s přesně definovanými zákonitostmi. Zvolte zkrátka takovou barvu rovnátka, která se Vám jeví jako nejvhodnější a chytejte s ním s důvěrou. Mouthsnaggery už nachytaly tak obrovské množství kaprů, že není jediný důvod, proč by zrovna Vám neměly fungovat Wink

Přejeme pěkný den!

01123_krabicka-se-snaggerama.jpg
01123_snaggery-v-rade.jpgNávrat na přehled dotazů