Je rozdíl mezi hotovkami a mraženkami Elite?

#1124 13. 2. 2010

Mirek: Dobrý den, chci se zeptat jestli když postavím vedle sebe Hotové boilies Elite a mražené Elite jestli poznám rozdíl v záběrech nebo jsou tyto koule na stejné úrovni? Děkuji

Imperial Baits team

Dobrý den Mirku,

hotové boilies od Imperial Baits patří k naprosté špičce, kterou dnešní kaprařský trh poskytuje. Všimněte si, že většina tuzemských výrobců hotového boilies jde cestou vytvoření jednoduchého boilies mixu speciálně pro výrobu hotovek. Takové kuličky zkrátka obarví, nadávkuje do nich velmi velké množství esencí, zabalí do pěkného pytlíku a hotovky jsou na světě. Výsledné kuličky pěkně vypadají, hodně voní, nekazí se a ryby na ně zpočátku díky jejich vysoké atraktivnitě berou.

Touto velmi jednoduchou cestou však Max Nollert se svým Imperial Baits nešel a rozhodl se přijít na způsob, jakým lze velmi šetrně stabilizovat vysoce kvalitní boilies, které je založeno vždy na stejném mixu, jako jeho mražený protějšek. Tento postup je opravdu mimořádně náročný a těžko byste u nás hledal výrobce, který je schopný nabídnout své osvědčené druhy boilies vedle mražené podoby také jako hotové boilies.

Z toho plyne, že hotové boilies Elite se skládá ze stejného boilies mixu a obsahuje stejné tekuté atraktory jako mražené boilies Elite. Proto také jeho účinnost u vody je naprosto srovnatelná.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů