Mám zvolit mix Ptačí zob nebo Eko ryba?

#1127 13. 2. 2010

Martin: Dobrý den,chodim jen na jedno dení vycházky a nevím jaký zvolit boilie mix,jestli ptačí zob a nebo eko ryba a jaký ak k tomu,předem děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: Ocean Secret boilie mix, Amino CSL komplex

Nikl Team

Dobrý den Martine,

na základě našich zkušeností bychom na Vašem místě zvolili raději boilies na bázi rybích mouček. Jsme hluboce přesvědčeni o tom, že kapři milují vůni rybiny a boilies s obsahem rybích mouček je ve většině situací mnohem úspěšnější než ptačí zob. Jsou ale určité situace, kdy boilies na bázi ptačích zobů dokáže suverénně převálcovat všechny rybí návnady. Stává se to především na některých velkých řekách, kde jste bez boilies z ptačích zobů prakticky odsouzen ke špatnému výsledku.

Tento případ je ale opravdu poměrně řídký a v drtivé většině případů je boilies z rybích mouček volbou číslo jedna. Chystáte-li se tedy podnikat jen krátké vycházky, doporučíme následující.

Sáhněte po mixu Eko ryba, k němu zvolte amino-csl komplex v příchuti Krakatice, 3XL nebo Mojito a urolujte si boilies. Hotové boilies ještě po dvou dnech sušení přeboosterujte boosterem odpovídající příchutě a nechejte tuto tekutinu nasáknout do struktury návnad.

S takto připraveným cenově výhodným boilies budete mít velmi slušnou šanci na krátkodobých vycházkách dosáhnout velmi slušných úlovků.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů