Lze uložit do tohoto pouzdra pruty s 50mm očkem?

#1129 14. 2. 2010

Radim Galko: Zdravím,

bylo by možné uvést více informací o pouzdře, případně dát k produktu více fotek? Zajímaly by mě především rozměry a zda jste zkoušeli pouzdro i na pruty s 50 mm spodním očkem.
Děkuji.

Nikl Team

Dobrý den Radime,

přestože Leon Hoogendijk jako světově uznávaný kaprař a odborník na kaprové pruty není vůbec příznivcem nadměrně velkých oček u prutu, je jeho obal Rod Holdall opravdu dostatečně velký a prostorný na to, aby bez problémů pojal 4 kaprové pruty (i s těmito nadměrnými očky) s navijákem a další pruty bez navijáku. Stejnětak podběrák, a řadu dalších potřebných doplňků.

Další detailní fotky tohoto exklusivního obalu bohužel nemáme v záloze, ale pokusíme se je při nejbližští příležitosti nafotit a přidat je k tomuto produktu.

Tohle pouzdro představuje bezesporu jeden z vůbec nejkvalitnějších obalů na kaprové pruty vůbec. Popravdě jsme se nikdy nesetkali s jiným obalem, který by se s tímto luxusním pouzdrem dal srovnávat. V případě, že o něm uvažujete, jednoznačně doporučujeme zastavit se za námi v Brně na výstavě a detailně si ho prohlédnout na naší expozici na vlastní oči. Jakékoliv fotografie či zdlouhavé popisování Vám nenahradí osahat si tento luxusní obal osobně...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů