Hotové boilie Kill Krill Atrakt

#11302 20. 9. 2017

Petr: Dobrý den, mám prosbu. Vracím se ke kaprařině po 7 letech. Co by jste mi doporučili na dvou denní výpravu na rybník (32ha, šterkovite až bahnité dno. Hloubka do 3,5 metru) jedná se mi o vyšší četnost záběru od středních až velkých kaprů s možností chytit i nějakého mohykána. Co vnadit v jakém rozsahu od bojky. Co za nástrahu. Kolik na dva dny nakoupit nástrahy a návnady. Už dva týdny po projíždím váš web čtu vaše odpovědi. A nevím co vybrat. A rád si nechám poradit mez zkoušet "pokus omyl" Ještě se chci zeptat zda jsem neudělal chybu s koupí Prutů Fox warrior s 3.6m 3lb s kombinací návijaku Fox EOS 12000FS.
Předem děkuji za Vaší odpověď. Přeji krásný den Petr
Dotaz k produktu: Hotové boilies Kill Krill Atrakt

Nikl Team

Dobrý den, jako návnadu doporučujeme použít pelety Kill Krill v průměru 18mm. Tyto pelety si několik dní před rybolovem prolijte boostrerem Kill Krill. K peletám použijte jako návnadu totožné boilie. Co se týče množství návnady, na začátek použijte cca kilo pelet a 20ks boilie. Pelety rozházejte na větší plochu, aby jste ryby rychleji zaujal. K samotné montáži pak použijte pouze boilie. Jako nástrahu doporučujeme nastražit boilie KillKrill + pop up a pro větší atraktivitu ještě obalte do pasty. Pokud se budou ryby ve vašem lovném místě nacházet, určitě je ulovíte. Jako druhou variantu doporučujeme vyzkoušet řadu produktů Gigantica, která s ochlazující se vodou bude fungovat skvěle.

S pruty Fox warrior chybu neuděláte a s navijáky taky ne. Osobní zkušenost ale bohužel nemáme, pouze info od kamarádů a zákazníků. My ve většině případů používáme pruty a navijáky Sonik.

Ať se daří...

Pěkný den, Nikl Team

Návrat na přehled dotazů