Je lepší boilies Elite nebo Mrtvola?

#1165 19. 2. 2010

Tomáš Němec: Dobrý den rozhoduju se nad tímto boilím a boilie mrtvola u kterého jsem čet v rybařství že je na něj velký úspěch co myslíte že je lepší? Pojedeme na trofejní kapry na rybník Bělinka a Plzně co myslíte že se tam hodí víc děkuju za odpověd s pozdravem Němec

Imperial Baits team

Dobrý den Tomáši,

omlouváme se, ale nemůžeme odpovědět na otázku a srovnávat boilies Elite z našeho srotimentu a jakýkoliv produkt od konkurence. Jednak samozřejmě s boilies Mrtvola nemáme žádnou praktickou zušenost a zadruhé by to od nás bylo extrémně neprofesionální. K takovýmto zavádějícím hodnocením se nemůžeme a nechceme uchylovat.

Co se týká boilies Elite, jedná se o jednu z vlajkových lodí produkce firmy Imperial baits, která s ním slaví obrovské úspěchy po celé Evropě a připisuje si jeden rekordní úlovek za druhým. Velmi těžko byste hledal boilies, které by sneslo srovnání zrovna z exkluzivním Elite od Imperialu.

Také na českých svazových vodách, které jsou pro lov obřích kaprů ve srovnání s významnými zahraničními vodami velmi komplikované se s tímto boilies nachytala řada neuvěřitelných kaprů.

Dobrým příkladem může být třeba fantastický lysec z Labe, kterého ulovil na podzim člen našeho Imperial teamu Honza Hubka...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů