Jak vylepšit mix Ryba?

#1186 22. 2. 2010

Pulec: Dobrý den, mám dotaz na vaši směs Ryba boilie mix. S kamarádem si chceme vyrobit boilie a samozřejmně jsi ho vylepšit aby bylo co nejlepší to určitě znáte xD Jelikož jsme studenti a nemáme svým způsobem dostatek financí proto jsme se zaměřili na tuto směs. Potřeboval bych radu jak tuto směs nejlépe vylepšit na 2-4 denní výpravy na zákrm a samozřejmně samotný lov. S výrobou boilie máme už nějáké skušenosti, ale není nad to jse poradit s odborníky. Děkuju za jakoukoli radu.
S pozdravem Aleš
Dotaz k produktu: Ryba boilie mix

Nikl Team

Dobrý den,

rozumíme přesně, co byste si přáli dosáhnout. Je hodně zákazníků, kteří mají již léta ověřenou naši směs Ryba a nedají na ni dopustit. I přes svou velmi přijatelnou cenu totiž obsahuje opravdu kvalitní a atraktivní složky namíchané ve smysluplných poměrech. Mnozí by byli překvapeni, kdyby si někdo dal tu práci a spočítal množství velkých ryb přes 15kg, které tento mix nachytal.

Zákazníci mají často tendenci si mix vylepšovat přidáváním dalších atraktivních složek ve snaze dosáhnout "hodnotnější" návnady. Složky jako tříděné rybí moučky, Robin Red, Španělský pepř či Proteinkoncentrát jsou jednoznačně vynikajícími tipy pro tento účel.

V této souvislosti bychom ale spíše, než utrácet další peníze za kvalitní suroviny a laborovat s upravováním složení mixu, doporučili rovnou sáhnout po kvalitnějším hotovém mixu, který je odzkoušený a bude Vám chytat okamžitě bez zdlouhavého testování s přídavkem nových složek. S nějvětší pravděpodobností totiž stejně dojdete k závěru, že výběrem kvalitnějšího mixu v konečném důsledku ušetříte peníze i čas.

Jako alternativu k mixu Ryba tedy doporučíme jeden ze dvojice mixů RRR Pepper či Krvavé peklo. Tyto směsi jsou již svým složením o úroveň výše a u vody předvádí fantastické výsledky.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů