Co od Vision Baits mi poradíte na závody?

#1198 22. 2. 2010

jens: ahojky Teame,mel bych otazku 1.kvetna se chystam na zavody jaky by ste mi doporucili zavodni radu od vision baits a po pripade jakou zvolit nastrahu..jedna se o vetsi rybnik z kapry kolem peti kilo a bude zde hodne zavodniku...predem dekuji za odpoved a radu...

Nikl Team

Dobrý den,

jak už název napovídá,ze závodní řady Vision Baits se pro soutěže v chytání kaprů hodí v podstatě všechny produkty v ní zahrnuté. Pokud bychom ale měly vybrat vyloženě produkty, které bychom my použili nejraději, byly by to určitě boostery Kickstart liquid v příchuti Jahoda, Tutti-Frutti nebo Bílá čokoláda. Tyto skvělé tekutiny jsou úžasně atraktivní a nejen při závodním lovu kaprů skýtají mnohé možnosti využití. Konkrétně pro závodní rybolov bychom je použili určitě pro zalévání pelet a při rozmíchávání method mixů.

Jako druhý produkt ze závodní řady, který bychom při závodech použili, bychom zmínili práškový posilovač Kickstart formula, který je mimořádně koncentrovaný a jako přídavek do method mixů představuje obrovský stupeň zatraktivnění směsi.

Jako nástrahu bychom zvolili menší (16mm), okrájené boilies ( 3XL, Mojito, Crushed red seed) zatraktivněné v korespondujících dipech nebo ještě lépe obalené v boilies těstě. Druhou možností by byla vysoce kvalitní 10mm chytací peleta s dírou (3XL nebo Mojito), opět dipovaná a obalená boilies těstem.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů