Jak je dodáváno světýlko k tyčové bójce?

#1231 27. 2. 2010

Jan Čanda: Dobrý den, rád bych se zeptal na toto světélko jedná se pouze o tu část, která svítí a nebo je to komplet i částí kam se světélko zasouvá a našroubuje se na tyčovou bojku? Děkuji za odpověd Honza.
Dotaz k produktu: Nikl Světýlko k tyčové bójce s nočním senzorem

Nikl Team

Dobrý den Jardo,

naše unikátní světélko je dodáváno přesně tak, jak je zobrazeno na fotografii s modrým pozadím. Jedná se v podstatě o modul, který zasunete do horního dílu tyčové bójky z naší produkce tak, že odšroubujete bílou špičku bójky a místo ní našroubujete světýlko.

Druhou možností je potom samozřejmě ve své tyčové bójce, kterou si doma vyrobíte, vykroužit přesně stejný závit v horní části a našroubovat si tento modul do vlastní bójky.

Protože se ale naše světýlko těší opravdu velké oblibě kaprařů, kteří ho chtějí používat na svých tyčovkách, nově jsme zařadili do nabídky také samostatný horní díl naší tyčovky, do kterého světýlko přesně pasuje. Vy si potom pouze vyrobíte nebo koupíte další díly tyčovky a dodáte závaží. Tento produkt však jsme však ještě nepřidali do eshopu. V případě, že byste o něj měl zájem, doporučujeme kontaktovat nás na mailu nikl@nikl.cz.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů