Jak mám použít Luncheon meat s tímto boosterem?

#1250 2. 3. 2010

František Bartoš: Mám na vás ještě jeden dotaz chtěl jsem se zeptat ten Infra Red Competition Formula 250ml jak mám použít ten luncheom meat ve spojení s touto tekutinou mám udělat kuličku a nadipovat moc tomu nerozumím,začátky jsou vždy těžší,tak prosím poraďte, díky.

Nikl Team

Dobrý den Františku,

booster Infra Red od anglického výrobce Vision Baits je velmi atraktivní tekutině - posilovač, který má díky svému charakteru velmi široké pole použití. Jednou z možností, jak tento produkt použíj je mimo jiné i Vámi zmiňované zatraktivnění Luncheon meatu jako nástrahy především pro lov se splávkem. Luncheon meat je totiž (samozřejmě v závislosti na použitém druhu) poměrně jemný, což ho jako nástrahu celkem limituje. Při lovu na položenou, kdy se často snažíte dohodit svou koncovou udici poměrně daleko, hrozí velké riziko, že při prudkém švihnutí během náhozu nebo při dopadu na hladinu spadne z Vašeho háčku...

V tomto případě postupujte tak, že jednoduše nakrájíte obsah zakoupené konzervy na kostičky, které si ve vhodném kelímku zalejete právě tímto boosterem a necháte v ní řádně nasáknout.

Díky tomuto zatraktivnění bude kostička luncheon meatu mnohem výraznější a atraktivnější.

Přejeme pěkný den!

01250_foto-10.jpg


Návrat na přehled dotazů