Směs otázek na Nikl Team

#1262 3. 3. 2010

Milan: Dobrý deň. Chcel by som sa Vás opýtať:
1.Aký je rozdiel medzi Carptrack aminopeletou a peletou HDE 60% protein?
2.Je na rybárskych pretekoch (bod. kapor 50cm, amur 60cm, 4 dni), kde sa chytá výhradne na boilies vhodné vnadiť aj s varenou kukuricou, alebo je lepšie tento druh partiklu radšej vynechať?
3.Ako dlho vydrží byť nastražený bonbón Carp Candy Fluoro- plávajúci?

Nikl Team

Dobrý den Milane,

ad 1, Nemáme ponětí, co jsou tVámi uváděné "pelety HDE 60% protein". Je pro nás tedy v podstatě nemožné srovnat je s Carptrack Aminopeletami. K těmto peletám od Imperialu snad jen tolik, že jsou to pelety opravu prémiové kvality, které v žádném případě nejsou srovnatelné například s halibut peletami, které zásadně převyšují v kvalitním složením a opravdu velkou atraktivitou.

ad 2, Na takovýchto závodech bychom nešli cestou vnadění kukuřicí. V případě, že je v závodě povoleno použít jako nástrahu pouze boilies, vnadění partiklem bychom oželeli a zkusili vnadit spíše peletami. Naší volbou by bylo boilies 3XL společně s peletami 3XL smíchanými s novými Hybrid peletami. Směs návnad bychom rozhodně zesílili boosterem 3XL, který jim dodá velmi silnou atraktivitu.

ad 3, Kapří bonbony jsou v podstatě klasické hotové boilies ve velmi malém průměru, které obsahuji velmi velké množství silných atraktorů. Nastražené vydrží bez problémů zhruba 24 hodin.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů