Poraďte levný kaprový prut

#1268 3. 3. 2010

Jirka Liberec: Dobrý den, chtěl bych si koupit kaprařské pruty do cca 2500Kč za kus. Na vyšší kategorii bohužel nedosáhnu. Co by jste mi doporučili?
Líbil se mě např. Chub Outcast, Robinson PRO carp nebo použité Byron Integra IM-8X Specimen či Byron Mammoth de Luxe Universal. Ale nechám si rád poradit. U posledního nevím, zda není moc měkký na delší hody. Jezdím chytat na Labe, Vltavu a menší nádrže. Děkuji za radu.
Jirka

Nikl Team

Dobrý den Jirko,

předem naší odpovědi se musíme omluvit, ale nikdo z nás bohužel nepoužívá ani nemá zkušenosti s těmito levnými pruty. V době, kdy jsme začínali chytat kapry, jsme samozřejmě také prošli stádiem levnějších kaprových prutů, avšak od té doby se nabídka na trhu výrazně změnila a v současné době nemáme tak velký přehled o konkrétních modelech této cenové kategorie.

V souvislosti s Vámi zmíněnými pruty si ale dovolíme jmenoval pruty Robinson, které pokud si správně pamatujeme, zkoušel náš spolupracovník Martin Hrdý a vypadaly velmi dobře. Za ty peníze se jedná opravdu o povedené pruty, se kterými neměl žádné vážné problémy.

Víc informací však k tomuto tématu bohužel nemáme...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů