Jaké máte zkušenosti s boilie FIsh.

#1299 7. 3. 2010

Fíla: Dobrý den,chci se zeptat kluků z IB týmu,četl jsem o boilis z carptrack řady varianta fish,můj dotaz zní je toto boilí perfektní pro teplé letní období a přitom selektivní?Prohlížel jsem si mnoho úlovků z ČR i ze zahraničí a byly na něho super úlovky.
Vedle něho monster-liver a osmotic.Co můžete říci o fish Vy?Právě v lětě jedu na soukromák stř.Čechy.Velké ryby a mnoho přírodní potravy.Díky kluci!!

Imperial Baits team

Dobrý den Fílo.

Boilie Fish je velmi dobrou volbou na prakticky všechna období roku. Člen Imperial Teamu Jirka Král jeho testování věnoval více než dva roky a podařilo se mu na něj ulovit opravdu velké množství kaprů s vahou přes 15kg. Toto boilie kombinuje dva hlavní atraktory a těmi jsou esence Fish a esenciální olej Black Pepper. Jejich spojením vzniká atraktivní, neokoukaná a přitom částečně selektivní variace chutí a vůní.

Ve srovnání s Monster-Liver nebo Osmotic se nejedná o tak "chytlavé" boilie, ale můžete si být jistý  výšším váhovým průměrem lovených kaprů. Pro letní období se bude jednat o opravdu perfektní volbu na velké kapry.

S pozdravem Imperial Baits team.

Návrat na přehled dotazů