Hledání kaprových prutů

#1315 9. 3. 2010

majkl: Dobrý den
Mám na vás dotaz.Chci si zakoupit nové pruty.Chytám většinou na zarostlé vodě hodně moc leknínu na kuru a letos bych chtěl vyrazit na větší vody.Mužete poradit jaké vybrat klacky popřípadě doporučit.Díky moc

Nikl Team

Dobrý den Majkle,

Vaše otázka je natolik široká, že se dá na ni jen těžko konkrétně odpovědět. Například neuvádíte, jestli na větších vodách chcete házet, či zavážet a to je, věřte nám, velmi zásadní otázka. Dalším velmi důležitým kritériem je finanční stránka. Pokud patříte tak jako my mezi 98% obyvatel naší země, je pravděpodobné, že Vám nebude jedno, jestli za jeden prut utratíte 2500 nebo 15 000Kč. Potom existuje několik dobrých a výborných prutů různých značek.

Pokud máme vyvodit nějaký konkrétnější závěr, napište nám více o tom, jak by jste si Vaše udice představoval. Nebo co by bylo mnohem lepší, přijďte nás navštívit na náš stánek na rybářském veletrhu v Brně 21-28.3., neboť toto téma je natolik rozsáhlé, že by zabralo opravdu hodně řádků. Navíc je vždy lepší, pokud si prut můžete fyzicky osahat, zkusit "švihnout". Jen tak budete opravdu vědět, že tento prut Vám bude vyhovovat. Věřte, že co rybář, to názor na "nejlepší kaprový prut".

Abychom Vás úplně "nezklamali", zkuste se prozatím podívat například na Mack 2 Origine, či  Leon Hoogendijk Black Power. Jsou to výborné pruty střední třídy, které Vás okouzlí nejen povedeným designem, ale hlavně svými charakteristickými vlastnostmi. Každý prut se chová malinko jinak, proto si počkáme, až nám Vaše požadavky upřesníte. Popřípadě se budeme těšit na osobní shledání s Vámi.

S pozdravem Nikl Team.

Návrat na přehled dotazů