Balení boilies mixů do kbelíků?

#1320 9. 3. 2010

Jiří Klíma: Dobrý den,
chci se informovat,zda uvažujete o balení boilies směsí do kbelíků?V pytlích je to opravdu nepraktické díky

Nikl Team

Dobrý den Jiří,

naše boilies mixy jsou standartně baleny do 2kg kyblíků již od založení firmy. Sami jsme rybáři a víme, jak praktický je takový malý kbelík po spotřebování směsi.

Váš dotaz ale patrně sleduje 10kg balení boilies mixů. Toto množství boilies mixu už si vyžaduje velký kbelík, který je opravdu mimořádně nevhodný pro zasílání poštou. Jednak se kbelík této velikosti opravdu špatně balí do krabice při zasílání objednávky poštou, za druhé se nám s nimi stávalo, že pošta či PPL kurýr s opravdu často doručili balík s tímto velkým kbelíkem rozbitým.

Těžký velký kbelík je náchylný k nárazům a frekvence, se kterou jsme se s tímto problémem setkávali nás donutila začít balit 10kg boilies mix do igelitových pytlů.

V současné době se pracuje na výrobě úplně nových velmi kvalitních sáčků ze silného PVC s velmi pěkným potiskem, ve kterých budeme balit všechny produkty ve větším množství (od 3kg výše). Je to nejjistější cesta, jak bezpečně zabalit a odeslat větší množství mixů, pelet atd.

Vedle toho bude možné zakoupit boilies mixy a ostatní produkty také ve velkých kbelících, ale pouze na kamenné prodejně - nikoliv poštou přes objednávku...

Toto řešení se nám podle našich zkušeností jeví jako nejschůdnější a velmi praktické.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů