Vnadící lopatka pro házení koulí

#1351 11. 3. 2010

David: Dobrý den,
nemohu na vašich stránkách nikde oběvit aminokomplexy a tak bych byl rád kdyby jste mi sem dali nějaký odkaz . A pak bych se rád zeptal zdali se dá u vás sehnat vnadící lopatka a dlouhou rukojetí ( vnadící koule chci dopravit do vzdálenosti cca 60m ) . Za odpověď předem děkuji

Nikl Team

Dobrý den Davide,

naše amino csl komplexy najdete v e-shopu v kategorii "tekuté komplexy", která je hned 3tí položkou shora. Nabízíme je v balení 100 a 500ml - tedy v dávkách pro 2kg a 10kg boilies mixu.

K Vašemu dotazu ohledně vnadící lopatky. V našem sortimentu jsou zahrnuty také vnadící lopatky od francouzské firmy Mack 2. Najdete je velmi snadno - v kategorii "vnadící pomůcky" nebo pomocí vyhledávače. Chcete-li vnadit lopatkou na větší vzdálenost, nebude stačit klasická krátká rukojeť. V tom případě je možné lopatku našroubovat na delší podběrákovou tyč, s jejíž pomocí je možné koule dohodit o dost dále.

My bychom ovšem pro vnadění koulemi jednoznačně doporučili spíše vnadící košíček, který je pro tento účel po všech stranách výhodnější a praktičtější.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů