Lze použít Hybrid pelety ve studené vodě?

#1368 14. 3. 2010

libor: Zdravim timto Nikl Team.Mam dotaz zda mohu tyto pelety pouzit ve studene vode a take jestli se daji kombinovat s 3XL boilies a peletama.Dekuji za odpoved
Dotaz k produktu: Hybrid pelety

Nikl Team

Dobrý den Libore,

ano, pelety Hybrid bychom zcela jednoznačně označili za vyloženého favorita pro lov začátkem sezóny, při krátkodobých vycházkách nebo pro závodní lov kaprů.

Jedná se o zcela unikátní typ pelet, které jsou vlastně jakýmsi přechodem mezi boilies a peletou. Odtud také jejich název Hybrid. Vyznačují se tím, že s postupem času ve vodě tyto pelety ze svého povrchu uvolňují velmi drobné atraktivní částice, které zčásti stoupají k hladině, zčásti se drží na jejich povrchu. S produlužující se dobou se stále více olupují, přičemž jejich jádro je stále tuhé a při nastražení pod háčkem jsou stáe schopné kapra chytit.

Verze 14mm vydrží ve vodě 18 stupňů přibližně 3 hodiny, verze 20mm asi 4,5 hodiny. Jako nástrahu je můžete použít samostatně, v kombinaci s klasickým boilies nebo při prezentaci na panáčka.

My bychom vyloženě doporučili jejich kombinaci s 3XL peletami, které se rozpadávají rychleji a trochu jiným způsobem. Ideální použití je tyto smíchané pelety naboosterovat boosterem 3XL, čímž je mírně sjednotíte a budou se skvěle doplňovat.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů