Lze použít Ring swivel 360 s kopií Longshanku?

#1371 14. 3. 2010

Petr: Dobrý de
Chci zhotovit návazec 360, háčky mám stejné jak Longshank Nailer (akorád jiná značka) velikost 4 a chtěl bych k tomu použit tenhle návazec,pokud se dá použit na čtverkové háčky, zda ten obratlík nebude padat z očka háčku nebo musím mět větší háčky abych ten návazec mohl použít?
Dotaz k produktu: Carp´R´Us 360°Stiff Link 16,5cm, 50lb

Nikl Team

Dobrý den Petře,

bohužel nejsme schopní tento dotaz s absolutní jistotou zodpovědět. Dnes je na trhu tolik různých kopií originálních Longshank Nailerů, a číslování je i nich tak "divoké", že ani při definování "velikost 4" nemáme tušení, jak velká vaše kopie je. Navíc u velkého háčku můžebýt problém s velkým protihrotem, který neumožní nasunout bezproblémově obratlík na ramínko háčku. U originálních Longshank Nailerů od Carp´R´Us můžete tento návazec použít na velikosti 6 a 4. Na konci tohoto návazce je zatavený obratlík 360 Ring Swivel, který je pro tento typ návazce přímo vyrobený.

Pro správnou funkci návazce 360 je velmi nezbytné, aby velikost obratlíku přesně odpovídala velikosti háčku. I nám se ve chvilce nepozornosti stalo, že jsme uvázali špatnou velikost obratlíku s kroužkem a stálo nás to velmi pěkného kapra...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů