Jak nejlépe navázat Longshank Nailer velikost 8?

#1374 14. 3. 2010

Milos: Dobry den, ako najlepsie uviazat hacik longshank, velkost 8? Treba pouzivat rovnatko? Aka montaz sa vam najviac osvedcila? Dakujem.

Nikl Team

Dobrý den Miloši,

fantastický háček Longshank Nailer je jedním z vůbec nejdiskutovanějších produktů posledních týdnů. Na téma jeho správného vázání jsme popsali už spoustu stran textu a publikovali nespočet fotografií.

Ve zkratce je Longshank Nailer velikosti 8 možné vázat dvěma základními způsoby.

Jako Blowback rig s kroužkem fixujícím vlas k ramínku háčku, dále klasicky s kouskem silikonové hadičky, která přichytí vlas k ramínku háčku.

V případě, že používáte tuhý návazec uvázaný celý z fluorocarbonu, je lepší doplnit háček vlasovým rovnátkem. Při klasickém použití na měkkém materiálu (pletence) to podle našich zkušeností není nezbytné.

Pokud máte zájem detailněji si prostudovat informace a fotografie týkající se Longshank Nailerů, stačí v detailu produktu sjet kolečkem Vyší myši dolů a zalistovat si bezpočtem předešlých dotazů.

Jsme si jisti, že tímto způsobem naleznete všechno, co Vás o těchto háčcích zajímá ještě předtím, než se nás na to zeptáte... Wink

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů