Jaký ideální "Bag mix" zvolit proceloroční použití?

#1394 16. 3. 2010

Jiří: Dobrý den koupil jsem jsi boilie 3XL a Carp Candy Fluoro Popups Pineapple & N'Bytric.. a chtěl byhc se zeptat co bych ješte k tomu mohl dokoupit na celeroční využítí, myslím třeba něco co bych mohl používat na vnadění do PVA punčochy.
Děkuji

Nikl Team

Dobrý den Jiří.

Pokud chcete ideální celoroční náplň do PVA punčochy- v Anglii zvanou Bag mix- poradíme Vám naši oblíbenou kombinaci.

Základem tohoto mixu budou drobné Aminopeletky 4mm od Imperial Baits. Tyto peletky se ve vodě nerozpouští jako například CSL nebo Halibut pelety, ale pomalu absorbují vodu a měknou. Navíc perfektně absorbují další atraktory bez toho aby po několika hodinách příliš změkly a stala se z nich neforemná hmota.

Tyto peletky si nasypejte do misky a zalejte je malým množstvím Boosteru 3XL a nechte nasáknout. S dávkováním Boosteru to opravdu nepřežeňte, přidejte pouze tolik, aby se peletky lehce obalily tekutinou. Nechejte absorbovat po delší dobu, třeba dva dny, tak aby peletky nasály do sebe všechnu tekutinu, která by neměla zůstat na dně misky.

Následně peletky zasypejte methodmixem Red Spice. Methodmixu přisypejte takové množství, aby se při promíchání pokryly všechny peletky a nebyly k sobě slepené. Poté nechte opět methodmix na peletkách jakoby zatuhnout a přisypejte další trochu, aby výsledná směs tvořila poměrově asi 1/3 methodmixu a 2/3 peletek.

Nyní je Váš Bag Mix hotov a připraven k použití. Jedná se o perfektní záležitost, kterou můžete používat opravdu celoročně jako náplň do PVA punčochy. Můžete jej na suchém místě skladovat opravdu velmi dlouho bez obav, že by došlo k jeho znehodnocení. Máme to velmi dobře odzkoušeno.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů