RRR Pepper a háčky

#145 12. 7. 2009

david : Dobrý den tak jsem si objednal Vámi doporučené boilie RRR Pepper a háčky long shank nailer vel. 6. Mohu se zeptat jak mražené boilie přechovávat napřiklad na delších výpravách a jestli se s ním dá chytat i když je ještě zmrzlé nebo rovnou. A jestli je potřeba boilie před lovem nějak upravovat. A zajímalo by mně jestli je velikost háčku 6 dostatečná nebo přehnaná. Děkuji.

Nikl team

Dobrý den! Boilie je dobré u vody přechovávat v prodyšných sacích, aby nedošlo k jeho zaplísnění nebo jinému znehodnocení. Lovit na zmrzlé boilie je také možné, ve vodě postupně rozmrzne, ale lepší je ho nechat rozmrznout před lovem.

K úpravě boilie před lovem. Boilie není nutné před lovem nijak dále upravovat, ale je možné jej například zalévat tekutými potravami, boostery nebo dipy a nebo dále zasypávat různými atraktory.

K velikosti háčku Longshank. Sami většinou používáme velikosti č.6 a č.8 a rozhodně se není čeho bát. Jak na č.6 tak na č.8 bylo zdoláno již bezpočet obrovských kaprů. Proto se není třeba ničeho obávat.

Přejeme hodně štěstí, ať se Vám daří!

Návrat na přehled dotazů