Jaké máte zkušenosti se člunem Komando 280?

#146 13. 7. 2009

Jarda: Dobrý den,
přemýšlím o koupi člunu KOMANDO 280...Myslíte, že je to dobrá volba ? Popř. jaké máte zkušenosti s tímto člunem ? Jde mi hlavně o stabilitu při dalekých vyvážkách v nepříznivém počasí...Děkuji za info.Jarda

Nikl Team

Dobrý den! Když jsme poprvé Komado předvedli na Pražské a Brněnské výstavě, bylo jasné že o tento člun bude mezi kapraři veliký zájem. Tomu nahrává hlavně vynikající poměr cena/výkon, který je na našem trhu bezkonkurenční.

Drtivá většina kluků z NIkl teamu prodala své stávající čluny a vybavila se Komandy. Od března do dnes jsme prodali přibližně 30 těchto člunů a do dneška nebyla vznesená jediná reklamace či připomínka.Člun je vyroben z extrémě pevného a odolného materiálu, což jej předurčuje pro bezproblémový provoz v těžkých podmínkách.
Častým dotazem zákazníků je pevnost lamelové podlahy. S naprostou jistotou můžeme říct, že pro kaprařské účely, což je zavezení montáže, zdolávání, či přesuny po vodě, je plně dostačující. Lamely jsou pevnou součástí podlahy a nemusí se tedy demontovat při skládání člunu, což ušetří drahocený čas. Další nespornou výhodou je váha. Oproti pevné podlaze člun váží pouhých 38kg, takže manipulaci s ním zládne bez problémů jedna osoba. Pro srovnání, člun s pevnou podlahou váží kolem 50kg. Součástí dodávky je i pevný a kvalitní obal, který není na zipy, ale na popruhy. Dále pak nožní pumpa a sada záplat a lepení pro případ defektu a samozřejmě kvalitní hliníková vesla.

PS: Sledujete-li náš Cassienský přenos, tak ze sedmi našich kluků má 6 člun KOmando. Ostré skály a obrovské vedro, mnoho vyvážek a těžkých soubojů budou svělým testem a předpokláde, že v něm Komando obstojí na výbornou.

S pozdravem, NIkl team!

Návrat na přehled dotazů