Booster švestka máta do method mixu Red Spice?

#1494 1. 4. 2010

Jarda: Dobrý den,děkuji za odpověď, ale otázku jsem položil asi špatně. Ptal jsem se jestli je vhodné použít booster švestka-máta do Method Mixu Red Spice (při výrobě krmných koulí) a né při výrobě boilie. A jěště bych se chtěl zeptat jaké ceny platí, jestli ty co jsou na internetu nebo ty co jsou v novém katalogu. A poslední dotaz kdy máte otevřeno v obchodě v Kolíně i o víkendu.

Nikl Team

Dobrý den Jardo,

samozřejmě že booster v příchuti švestka máta je nejen vhodný, ale vlastně přímo určený do method mixu Red Spice. Nová řada boosterů KN je ve své podstatě velmi univerzální a použití těchto atraktivních tekutin v method mixu je jedním ze základních způsobů jejich využití.

Ceny vždy platí aktuálně uvedené na našem webu - ten je přímo propojený s centrálním skladovým systémem a tyto ceny jsou proto vždy aktuální.

Naše prodejna v Kolíně ještě není definitivně připravena pro plný provoz. Protože jsme vytíženi obrovskou záplavou objednávek a Niklova rybářská speciálka má být jednoznačně nejkrásnější rybářskou prodejnou u nás, přípravy k definitivnímu otevření zabírají více času, než jsme původně předpokládali. Každopádně jakmile bude prodejna otevřena, rozhodně se to včas dozvíte, stejně jako kompletní informace o jejím provozu, fotogalerie a videí přímo z místa činu.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů