Mám použít dip nebo booster?

#1547 10. 4. 2010

Milan: Ahoj pánové,mám k Vám otázku.Na zatraktivnění boilí 3xl je lepší dip nebo booster stejné příchutě?Proč se ptám,bylo mi řečeno,na výstavě v Brně,že při použití dipu hrozí riziko,že se to přežene a boilí bude spíš ryby odpuzovat než přitahovat,že bezpečnějšíje použít booster.Děkuji za vysvětlení.

Nikl Team

Dobrý den Milane,

booster a dip jsou dva rozdílné produkty, které jsou prvoplánově určeny k jiným účelům. Dip je vždy předevšáím prostředek, k silnému ztatraktivnění nástrahy. Naše dipy mají schopnost vpít se hluboko do struktury nástrahy a díky tomu uvolňovat lákavé signály po velmi dlouhou dobu.

Naproti tomu booster má za úkol obalit povch boilies nebo se vsáknout do sypkých návnad typu method mixu a rychle ho uvolňovat do vody. Booster není zdaleka tak koncentrovaný jako dip.

Z toho vyplývá, že booster ve své podstatě nenahrazuje booster a dip není ideální používat jako booster. Jsou to dva různé produkty a oba mají svoje odlišná využití.

Ideální využití je dipovat nástrahu v dipu a návnadu (ať už je to boilies, partikl či method mix) zatraktivnit pomoci boosteru.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů