Vážení zákazníci, kamenná prodejna bude v den státního svátku 28.9. zavřena. V pátek a v sobotu bude otevřeno dle standardní otevírací doby.

Jsou Bond Girl opravdu tak kvalitní?

#1564 12. 4. 2010

Marek: Idú reči, že tento nový prút sa vyrába zo zastaralého typu blanku, že na výstave v Brne praskol ako trieska a všetko je to len reklama a nie nová generácia a krok ďalej. Som obdivovateľ práce Alastaira Bonda. Uveďte prosím veci na pravú mieru faktamy, aby aj noví, aj kaprári veriaci na tradíciu kvalitnej značky a práce mali vo veci jasno. Ďakujem a držím palce.
Dotaz k produktu: Leon Hoogendijk Bond Girl

Nikl Team

Dobrý den Marku,

je u nás naprosto přirozeným jevem, že pokud příjdete na trh s něčím zcela novým a evidentně velmi žádaným produktem, sesypou se záhy na vrub nového produktu pomluvy a smyšlené báchorky - vždy však od konkurenčních firem. Těm totiž úspěch nového produktu leží v žaludku nejvíce a nové pruty Bond Girl jsou toho jasným důkazem. Proti nekonkrétním anonymním pomluvám je obecně velmi těžké se bránit. Nicméně u prutu Bond Girl to vůbec není potřeba. Kvalita, styl a zpracování těchto klenotů je na takové úrovni, že si Bond Girl může dovolit tyto zahořklé invektivy taktně přecházet.

Na Brněnské výstavě skutečně došlo ke zlomení jednoho prutu Bond Girl, ale to byla bohužel chyba zákazníka, který prut zkoušel ohýbat a až s přehnanou vášní se s prutem zaklonil a prut tak dostal do naprosto nepřirozeného úhlu a ten následně toto obrovské přetížení nevydržel. S klidem ale můžeme konstatovat, že stejným způsobem by jste zlomil jakýkoliv kaprový prut, který je dnes na trhu.

Každý, kdo kaprovým prutům alespoň trochu rozumí (a není to prodejce či stavitel konkurenčních prutů) velmi rychle pozná, jak výjimečné pruty Bond Girl opravdu jsou. Na výstavě v Brně si Bond Girl mimo bezpočtu zákazníků chodila tyto pruty prohlížet i celá řada zvučných jmen kaprařiny, které - byť jsou svázány s konkurenčními firmami, byli těmito pruty skutečně nadšeny.

Bond Girl jsou - jak je všude uvedeno - nástupci prutů Dream Maker Enigma. Jsou stavěné v podobném stylu, ovšem s využitím současných špičkových materiálů. Blank Bond Girl není v žádném případě totožný s blankem Enigmy. To je jen prázdný argument zahořklých konkurentů v duchu výše zmíněného principu "konkurenčního boje".

Jakmile jednou vezmete Bond Girl do ruky nebo s ním dokonce u vody vyzkoušíte chytat, nad všemi podobnými povídačkami se jen pousmějete a budete si myslet svoje...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů