Vystačí mi krmení?

#1597 19. 4. 2010

Pavel: Dobrý den,
příští týden jedeme na Orlickou přehradu ,jedeme na 6 dní a s boilies teprve začínáme. Na tuhle výpravu jsem si koupil boilies 3XL 18 mm 1 kg ,pelety 3 XL 10mm 1kg + obalovací těsto a booster. Na boilie budu chytat jen na 1 prut.Bude mě to stačit i na zakrmení místa? Ještě budeme krmit kukuřicí. A ještě sem se chtěl zeptat , jak postupovat s tim boostrem a těstem? Moc děkuji a přeji pěkný den.
Pavel

Nikl Team

Dobrý den Pavle.

My obecně doporučujeme si s sebou brát minimálně 1kg boilie na den. Ve vašem případě se ale tato dávka snižuje na polovinu, jelikož hodláte lovt pouze na jeden prut.

Boilie 3XL je velmi atraktivní a ryby na něj reagují okamžitě. V případě této volby by Vám mělo snad krmení stačit, vždy je lepší mít ale s sebou nějakou rezervu. Není totiž nic horšího, než v průběhu slibně rozjeté zjistit, že Vám došlo krmení a vy se tím připravíte o úlovky.

Co se týče použití Boosteru a těsta. Boosterem jednoduše zalejete boilie a pelety  a necháte nasáknout. Těsto rozmícháte s trochou vody, přidáte přiložený atraktivní aminokomplex a těsto zpracujete do vláčné konzistence. Následně jím obalíte nástrahu a nahodíte.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů