Kdy spustí Carp´R´Us svůj web?

#1604 20. 4. 2010

Lubo: Dobrý deň, možno to nieje otázka priamo na Vás, ale ako výhradní dovozcovia zn. Carp´R´Us mi snáď bude vedieť odpovedať. Kedy sa podarí pánovi Ray Del Smithovi zprevádzkovať jeho domovskú stránku, myslíte , že by to mohol stihnúť už tento rok?

Nikl Team

Dorbý den Lubo,

tohle je velmi dobrá otázka. Máte pravdu, že domovská stránka společnosti Carp´R´Us je již delší dobu mimo provoz. Ve skutečnosti sice web CRU určitou dobu existoval, avšak jen v opravdu jednoduché podobě. Ray se rozhodl, že webovou stránku Carp´R´Us nechá vytvořit zcela novou, aby odpovídala dnešním standartům a vysokému kreditu jeho firmy. Vlivem obrovského rozvoje společnosti CRU, ke kterému v současné době dochází a tyto skvělé produkty doslova dobývají další a další evropské státy, je Ray natolik vytížený, že nenalézá potřebný čas k intezivní konzultaci s webdesignovým týmem, který má nový web postavit.

Jakmile se situace jen trochu stabilizuje, má Ray v plánu urychlit vývoj nového webu a co nejdříve jej spustit. Na výstavbě tohoto webu bychom se měli s části podílet i my a pro české a slovenské kapraře ho kompletně přeložit do české verze, takže vrškerý obsah bude přístupný ve více jazycích, včetně češtiny.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů