Složení a bezpečnost atraktoru Formid acid

#1617 22. 4. 2010

Petr Kozlík: Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli daný přípravek je skutečně kyselina mravenčí a popřípadě jak hodně koncentrovaná?V minulém příspěvku jste psali, že se jedná o směs organických látek, mohu vědět jakých?A nemohlo by se stát, pokud se jedná skutečné o koncentrovanou kyselinu mravenčí, že při nešetrném dávkování by to mohlo ublížit jak rybám, tak i při výrobě návnady rybáří (kyselina=žíravina)?Děkuji za odpověď
Dotaz k produktu: Nikl Formid acid 10ml

Nikl Team

Dobrý den Petře,

správně jste poznamenal, že již minule jsme na dotaz ohledně složení Formid Acidu odpovídali, že se jedná o směs organických kyselin. Výpis jednotlivých složek si ale necháme z pochopitelných důvodů pro sebe.

U tohoto produktu výslovně varujeme před nešetrným zacházením. Protože se skutečně jedná o kyselý přípravek, je potřeba se vyhnout potřísnění kůže nebo dokonce sliznice a jeho ochutnávání. Sami tento preparát v našem boilies používáme, dá se s ním zacházet naprosto bez problémů - při dodržení opatrného zacházení. Nejlepších výsledků ale jednoznačně dosahuje při jeho přímém nakapání na samostatnou nástrahu. Především v době, kdy ryby skutečně nereagují na běžné nástrahy a je potřeba je vydráždit k záběru něčím velmi výrazným.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů